Drużyny ze Wschowy i Jędrzychowic awansowały do finałów województwa

Czwartek, 06 kwietnia 2017 o 11:26, aktualizacja Środa, 12 kwietnia 2017 o 10:41, autor: 3 1821
Drużyny ze Wschowy i Jędrzychowic awansowały do finałów województwa
W Nowej Soli odbyły się eliminacje do Klubowych Mistrzostw województwa w mini piłce siatkowej. Jest to docelowa impreza, do której przez cały sezon przygotowują się siatkarze z  Zahir Volley Wschowa. Podczas eliminacji strefy południowej awans do finału uzyskały trzy drużyny.

 

Najlepiej poradziły sobie siatkarki rywalizujące w kategorii "dwójki". Dziewczyny w składzie Julia Chmielewska i Zuzanna Szymańska okazały się bezkonkurencyjne i wygrywając wszystkie mecze zajęły w turnieju pierwsze miejsce i uzyskały awans do finału wojewódzkiego. Bardzo dobrze spisały się również dziewczyny i chłopcy  w kategorii " czwórki". Zarówno chłopcy jak i dziewczyny w całym turnieju ponieśli jedną porażkę i zajmując drugie miejsca również wywalczyli awans do finału wojewódzkiego.
Miłą niespodziankę sprawiły uczennice Szkoły Podstawowej w Jędrzychowicach, które nie mając na co dzień sali gimnastycznej dzielnie spisały się na zawodach zajmując w kategorii "trójki" piąte miejsce i pojadą na turniej barażowy, aby spróbować wywalczyć awans do finału wojewódzkiego. Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszej rywalizacji.

(ZV)

Komentarze (3)

avatar
~Anonim
06.04.2017 19:14

Wielkie gratulacje dla trenera-nauczyciela, który mimo braku bazy szkoleniowej potrafi godnie reprezentować nasz powiat na turniejach mini siatkówki. Szacunek dla Niego i dziewczyn/chłopców za umiejetności siatkarskie i wolę walki do samego końca. Wszystkiego dobrego na kolejnych turniejach i zawodach sportowych.

avatar
~Błażej Rajman
06.04.2017 20:06

Gratuluję i trzymam kciuki za kolejne zwycięstwa.

avatar
~Rodzic
09.04.2017 06:08

Wielki ukłon w stronę trenera!To jest człowiek,który poświęca niejednokrotnie swoją rodzinę by móc godnie przygotować swoich podopiecznych.Jest całym sercem zaangażowany w to co robi-efekty widoczne.Panie Jarku,wielki szacunek dla pana i dalszych sukcesów z naszymi pociechami?

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

nazwaJarmark w Sławie - dzień drugi
30.04.20170 276
Dziś drugi dzień Jarmarku Produktu Lokalnego w Sławie. Od 10.00 do 18.00 wszyscy mieszkańcy Sławy oraz goście przybyli spędzić w tym pięknym miejscu niedzielę mogą skorzystać z oferty niem...
nazwa
Bez was byłoby ciężej
28.04.20172 567

Ogłoszenia

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl