Sławianie na Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików w Judo

Wtorek, 17 października 2017 o 10:01, aktualizacja Środa, 18 października 2017 o 15:28, autor: 0

W Poznaniu 14-15 października odbyły się Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików w Judo Zawodnicy UKS SPARTA SŁAWA na Turniej udali się w ośmioosobowym składzie: Nina Ciesielska, Zuzanna Skrzypczak, Alicja Jędrzejewska, Aleksandra Opiela, Klaudia Skrzypczak, Filip Skrzypczak, Denis Pyziak, Juliusz Przybyła.

Wszyscy zawodnicy pokazali się z jak najlepszej strony pokazując swoje wielkie umiejętności. Ogromnym sukcesem (jak do tej pory) mogą pochwalić się nasze dwie zawodniczki. W pierwszym dniu zawodów Nina Ciesielska w wadze 63 kg w pięknym stylu zdobyła tytuł drugiej wicemistrzyni Polski zdobywając brązowy medal mistrzostw. Z niecierpliwością czekaliśmy na drugi dzień zawodów i tutaj Zuzanna Skrzypczak w wadze 36 kg po wspaniałych walkach zachwycając całą publiczność wywalczyła tytuł wicemistrzyni Polski (w finale nieznacznie ulegając zawodniczce z Poznania) zdobyła srebrny medal.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom wspaniałych występów i życzymy dalszych udanych startów w nadchodzących zawodach.